اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0176 نام تور تور ویتنام(هانوی،کروز هالونگ بی،هوشیمینه) نوروز 99 تعداد شب 7 مقصد نهایی هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2020/12/31 شمسی : 1399/10/11 روزهای حرکت همه روزه
گالری
ویتنام
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه)


8,900,000
8,900,000
7,900,000
7,900,000
ارزی
690$
940$
310$
550$
هتل قیمت به تومان

No Hotel (هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه)

دو تخته 8,900,000
یک تخته 8,900,000
کودک 6-2 7,900,000
کودک 12-6 7,900,000
ارزی
دو تخته 690$
یک تخته 940$
کودک 6-2 310$
کودک 12-6 550$
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

برنامه سفر تور ویتنام (هوشی مین -هانوی - کروز هالونگ بی)

روز اول: رسیدن به شهر هانوی

زمانی به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهر زیبای هانوی منتقل می شو ید. شب را در هتل سپری می کنید.

روز دوم : گشت شهر هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه ی هوشی مین پاگودای one pillar ،کاخ ریاست  جمهوری به سبک مستعمرانی فرانسهپ ،معبد تاریخی ادب وهنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کونفسیوس در سال 1070 ساخته شده دیدن می کنید.

بعدازظهر به دیدن موزه ی نژاد شناسی می پردازیم. سپس در در یاچه ی Hoan Kiem (دریاچه ی شمشیر شکسته) و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی در یاچه است ، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام های اجناسی که در آن فروخته می شوند، نامگذاری شده اند می رویم. هنگام عصر، به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب می رویم. هنرمندان این نمایش ، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند. شب را در هانوی می گذرانید.

روز سوم : روز آزاد در هانوی

صبحانه را در هتل میل می کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

روز چهارم : هانوی - خلیج هالونگ بی

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ بی که جز میراث جهانی یونسکو  است حرکت می کنیم.(3 ساعت و نیم راه است). هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ بی آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد.

خلیج کوچک هالونگ بی در خلیج Tonkin(Bac Bo) قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی با شکوه خلیج هالونگ بی و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد.

از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ بی که با قندیل احاطه شده است ،دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می فرمایید. انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می کنید.

روز پنجم : هالونگ بی- هانوی – حرکت به سمت هوشی مین

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ های آهکی که با شکل های عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناهگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج هالونگ بی، توقف می کنیم. سپس به هانوی برمی گردید و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید. شب را در هتل هوشی مین سپری می کنید.

روز ششم : تور گشت شهری هوشی مین

صبحانه را در هوشی مین میل فرمایید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودرو های زرهی، بخش هایی از توپخانه ،بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل هم در خارج  نمایش داده شده اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم . تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت.

روز هفتم : روز آزاد در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

روز هشتم : هوشی مین - بازگشت به تهران

پس از صرف صبحانه ،تا زمان رفت به فرودگاه بین المللی، وقت آزاد در اختیار دارید. سپس برای عزیمت به ایران به فرودگاه منتقل می شوید.

توضیحات

جاذبه های توریستی هانوی

پایتخت مرز و بوم ویتنام یعنی شهر هانوی , قدمتی فراوان طولانی دارد و جاذبه‌های جذاب متنوع آن به نیکی این مورخ بی نیاز را به‌ تصویر می کشد .
شهر هانوی ( Hanoi ) , پایتخت مرز و بوم ویتنام است و بیش تر از هزاران سال عمر داراست . هانوی , مهم ترین راس سیاسی این مرز و بوم محسوب می‌شود و جاذبه‌های توریستی متنوعی را در برمی‌گیرد که فرهنگ و تمدن مردمان ویتنام و تاریخچه‌ی طولانی آن را از دوران تأسیس تا آزادی‌اش از استعمار مرزو بوم فرانسه و ایالات متحده به نمایش می گذارد . در حالتی‌که به زودی قصد مهاجرت بدین مرزوبوم را دارید , تماشا از مکان‌های جالب ذیل را از دست ندهید .

1 . دریاچه هوان کیم

دریاچه‌ی هوان کیِم ( Hoan Kiem Lake ) در معنای «شمشیر بازگردانده شده» , به عبارتی محلی به‌شمار می رود که افسانه‌ی مشهور ویتنامی پیش آمده است . طبق این مسئله , یکی‌از امپراطوران ویتنام شمشیری را از لاک‌پشت افسانه‌ای دریاچه‌ی هوان کیِم اخذ می‌نماید و به امداد آن , مهاجمان چینی را از خاک ویتنام خارج می راند . دریاچه‌ی هوان کیِم , فاصله‌ی چندانی تا محله‌ی دیرین شهر هانوی ندارد و امروزه , راس پرطرفداری برای گشت‌وگذار و گردهم آمدن مردمان محسوب می شود و بیشتر زوج‌ها نیز این دریاچه را برای به چنگ آوردن عکس‌های عروسی‌شان انتخاب می‌نمایند . همینطور در صورتی‌که هنگام صبح به‌این دریاچه بروید احتمالاً ورزشکاران زیادی را در حال انجام تمرین‌های صبحگاهی‌شانروئت می کنید . پل چوبی و قرمز‌رنگ زیبای این دریاچه , شمارا به محل عبادت کوه جِید ( Temple of the Jade Mountain ) می رساند که برخی از مردمان هنوز نیز مراسم مذهبی خویش را دراین مکان انجام می دهند.

 

2 . معبد ادبیات هانوی

معبد ادبیات (Temple of Literature), معبدی 1000 ساله است و محل قدیمی‌ ترین دانشکده ویتنام محسوب می‌شود . این سازه طی جنگی که در قرن 20 میلادی چهره بخشید , تا مرز نابودی کشانده شد ; ولی بازسازی‌های صورت گرفته جانی مجدد به آن بخشیده و شکوه این ساختمان را تا حد متعددی به آن بازگردانده است . این محل پرستش , 5 تراس متواتر را در برمی‌گیرد که از طرف جنوب به شمال کشیده شده‌اند . آخری و شمالی‌ترین ایوان این مکان قبلاً محل دانشکده صاحب‌منصبان بوده که مورخ تأسیس آن به سال 1076 میلادی برمی‌گردد .

3 . آرامگاه هوشی مین

آرامگاه هوشی مین (Ho Chi Minh Mausoleum)، آرامگاه باشکوه و بزرگی بنا شده در عرصه بادین ( Ba Dinh Square ) است و در جوار «کاخ ریاست‌جمهوری هانوی» قراردارد . هوشی‌مین , کمونیستی انقلابی و نخست‌وزیر و رئیس‌جمهور ویتنام شمالی بود و می‌خواست تا جسدش پس از مرگ سوزانده شود و احتمالاً چندان راضی نخواهد بود که از آرامگاهی بزرگ رمز درآورده است . به هرحال , تقاضای مردمان بر خواست هوشی‌مین موفق شد و آرامگاه او‌را در سال 1975 میلادی بر روی عموم گشوده گذاشتند . جسد هوشی‌مین باطن آرامگاه و زیرِ قفسه‌ای شیشه‌ای قرار گرفته و بازدیدکنندگان می توانند از ساعت 9 صبح تا 12 شب از آن دیدن نمایند . اما عکاسی درین بخش ممنوع است و نباید لباس‌های کوتاه بپوشید و بی صدا را نیز دراین جا می بایست رعایت نمائید .

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*
تورهای دیگر کشور ویتنام
تورهای خارجی
هتل های خارجی