اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0177 نام تور تور ویتنام(هانوی،دانانگ،هوشیمینه)پاییز 98 تعداد شب 8 مقصد نهایی هوشی مینه + هانوی ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/31 شمسی : 1398/10/10 روزهای حرکت همه روزه
گالری
ویتنام
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(هوشی مین + فان تیت)


20,900,000
23,300,000
14,800,000
17,700,000
هتل قیمت به تومان

No Hotel (هوشی مین + فان تیت)

دو تخته 20,900,000
یک تخته 23,300,000
کودک 6-2 14,800,000
کودک 12-6 17,700,000
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

برنامه سفر تور ویتنام(هانوی - دانانگ - هوشی مین)

روز اول: رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهرزیبای هانوی منتقل می شوید .

شب را در هتل سپری می کنید.

روز دوم : گشت شهر هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه ی هوشی مین، پاگودای one pillar، کاخ ریاست جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وهنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید .

بعدازظهر، به دیدن موزه ی نژادشناسی می پردازیم. سپس در دریاچه ی (Hoan Kiem )دریاچه ی شمشیر شکسته( و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است)، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام های اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم. هنگام عصر، به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب می رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند. شب را در هانوی می گذرانید.

روز سوم : هانوی – حرکت به سمت دانانگ

پس از صرف صبحانه در هتل، جهت پرواز به دانانگ به فرودگاه منتقل می شوید .در شهر دانانگ، توسط راهنمای انگلیسی زبان به هتل منتقل می شوید و شب را در هتل دانانگ سپری می کنید.

روز چهارم : گشت حومه دانانگ – تپه های Bana Hill

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. ساعت 8 صبح برای گشت حومه دانانگ، عازم تپه های Bana Hill می شوید. آب و هوای همیشه خنک این منطقه که نام دالات دوم را از آن خود کرده یکی از جذابیت های این بخش کوهستانی دانانگ است. در ایستگاه تله کابین برای رسیدن به چشم انداز Golden Bridge سوار تله کابین می شوید. در مسیر عبور از تپه ها، شهر دانانگ و پل معروف دانانگ را نظاره خواهید کرد .برای تفریح و بازی به فانتزی پارک می روید. سپس از قله شاه که ارتفاعی در حدود 1487 متر دارد دیدن می کنید. معبد معروف Linh Tu Pagoda در بالای این کوه واقع شده است. روز را به گشت و گذار کوهستانی در این منطقه سپری می کنید و ساعت 15 به سمت هتل در دانانگ باز می گردید.

روز پنجم : روز آزاد در دانانگ

صبحانه را در هتل میل می کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

روز ششم : دانانگ – پرواز به هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. سپس به فرودگاه برای پرواز به هوشی مین، منتقل می شوید . شب را در هتل شهر هوشی مین سپری می کنید.

روز هفتم : تورگشت شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید .سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده ، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر سایگون در اختیار خواهید داشت.

روز هشتم : روز آزاد در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. روز را برای گردش و تفریح در اختیار دارید.

روز نهم : هوشی مین – بازگشت

صبحانه را در هتل میل می کنید. سپس با اتومبیل به فرودگاه شهر، برای پرواز بازگشت، منتقل می شوید.

توضیحات

دیدنی های دانانگ

پل دست خداوند

از بین پل‌های خاصی که در دور و بر جهان ساخته شده‌اند , می‌توان به پل طلایی ویتنام اشاره نمود که ظاهرا روی دو دست سنگی غول پیکر قرار گرفته است .
از پل شیشه‌ای یونتای چین که روی یک دره قراردارد تا سازه‌ای فوق‌العاده که مناظری چشم‌نواز از ارتفاعات کوهستانی ویستلر در بریتیش کلمبیا را پیشکش بازدیدکنندگان می کند , نشان می دهد که طی تعدادی سال اخیر پل‌های منحصر به فرد به شخصی در سراسر عالم ساخته شده‌اند که سبب ساز هیجان بیشتر برای گردشگران و اشخاص محلی شده‌است . بدین این شرکت پل‌های جذاب می‌توان پل کائو وانگ ( Cau Vang ) ویتنام را بیشتر کرد که در کوهستان جای‌دارد و به حیث می رسد دو دست سنگی بزرگ آن را نگه‌داشته‌اند .
این بنا شگفت‌انگیز که در «با نا هیلز» ( Ba Na Hills ) در دانانگ واقع شده‌است , در طول ۱۴۱۴ متری از مرحله دریا قراردارد و مشتمل بر یک مسیر مدور ۱۵۰ متری می شود که طرفین آن گلکاری شده‌است . با پیاده‌روی روی این پل می‌توان مناظر زیبای کوهستان‌های سرسبز اطراف را دید .
نقطه قدرت این پل , دست‌های سنگی خدای کوهستان است که ظاهرا پل را روی دستان خویش بالا برده‌اند . علاوه بر مناظر معرکه کوهستان , گل‌های بنفش کاشته شده در طرفین پل هم سبب ساز تحسین بازدیدکنندگان می گردد .
ساخت پل دارای اسم و رسم به پل طلایی , حدود 1‌سال طولانی شد که به یکی نقاط توریسم ویتنام تبدیل شده‌است . از زمان بهره برداری آن , مردمان متعددی از نقاط بدور و در حدود به‌این محل آمده‌اند و تصاویر خارق‌العاده‌ای از پل و مناظر اطراف آن را به اشتراک گذاشته‌اند . گردشگرانی که برای دیدن این پل می آیند , میتوانند به روستای فرانسوی ( French Village ) هم راز بزنند که دربرگیرنده میادین گوناگون , کلیساها , هتل‌ها , موزه موم , یک عبادتگاه و یک گلشن گل است .

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*
تورهای دیگر کشور ویتنام
تورهای خارجی
هتل های خارجی