اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0178 نام تور تور ویتنام(هوشیمینه+ناترانگ)پاییز 98 تعداد شب 7 مقصد نهایی هوشی مینه ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/31 شمسی : 1398/10/10 روزهای حرکت همه روزه
گالری
ناترانگ
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(هوشی مینه)


16,500,000
18,900,000
12,800,000
14,800,000
هتل قیمت به تومان

No Hotel (هوشی مینه)

دو تخته 16,500,000
یک تخته 18,900,000
کودک 6-2 12,800,000
کودک 12-6 14,800,000
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

برنامه سفر تور ویتنام (هوشی مین - ناترنگ)

روز اول: رسیدن به شهر هوشی مین

به فرودگاه بین المللی شهر هوشی مین می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهر هوشی مین منتقل می شوید. شب را در هتل سپری می کنید.

روز دوم : تور شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.

روز سوم: روز آزاد در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روزچهارم: هوشی مین-حرکت به ناترنگ

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. ساعت 8 صبح ،ترانسفر فرودگاهی شما را جهت پرواز به سمت ناترنگ به فرودگاه منتقل می کند. بعد از اقامت در هتل ناترنگ بقیه روز را در اختیار خود دارید.

روزپنجم: تور شهر ناترنگ

بعد از خوردن صبحانه، برنامه گشت شهری را با بازدید از موزه موسسه اقیانوس شناسی ویتنام در منطقه Cau Da آغاز می کنید. مجموعه کاملی از گونه های دریایی منطقه ناترنگ در این موزه قابل رویت هستند. سپس برای تماشای تندیس بودا به معبد Long Son Pagoda می روید. و پس از آن به سمت کلیسای جامع ناترنگ می روید. کلیسای جامع بزرگترین کلیسای شهر است. معماری این کلیسا به سبک گوتیک در قرن نوزدهم میلادی توسط فرانسویان ساخته شده است. این کلیسا دارای سه ناقوس است که در سال 1789 در فرانسه قالب گیری شدند و همچنان سالم و دقیق کار می کنند. سایر برنامه های گشت شامل بازدید از معبد Po Nagar و صخره های ساحلی می باشد. تور شهری با بازدید از بازاچه محلی که محل عرضه صنایع دستی و محصولات کشاورزی هست خاتمه می یابد.

روز ششم: روز آزاد در شهر ناترنگ

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روز هفتم: روز آزاد در شهر ناترنگ

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روزهشتم: بازگشت به تهران

صبحانه را در هتل ناترنگ میل می کنید. سپس با پرواز داخلی به فرودگاه شهر هوشی مین، منتقل می شوید و از آنجا به ایران باز می گردید.

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*