اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0179 نام تور تور ویتنام(هوشی مینه+ناترانگ+هانوی+هالونگ بی)پاییز 98 تعداد شب 9 مقصد نهایی هوشی مینه + هانوی ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/31 شمسی : 1398/10/10 روزهای حرکت همه روزه
گالری
هانوی
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(هوشی مینه + هانوی)


23,200,000
26,400,000
16,900,000
21,400,000
هتل قیمت به تومان

No Hotel (هوشی مینه + هانوی)

دو تخته 23,200,000
یک تخته 26,400,000
کودک 6-2 16,900,000
کودک 12-6 21,400,000
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

برنامه سفر تور ویتنام (هوشی مین - ناترنگ -هانوی -کروز هالونگ بی)

روز اول: رسیدن به شهر هوشی مین

به فرودگاه بین المللی شهر هوشی مین می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهر هوشی مین منتقل می شوید. شب را در هتل سپری می کنید.

روز دوم : تور شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.

روز سوم: روز آزاد در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روزچهارم: هوشی مین-حرکت به ناترنگ

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. ساعت 8 صبح ،ترنسفر فرودگاهی شما را جهت پرواز به سمت ناترنگ به فرودگاه منتقل می کند. بعد از اقامت در هتل ناترنگ بقیه روز را در اختیار خود دارید.

روزپنجم: تور شهر ناترنگ

بعد از خوردن صبحانه، برنامه گشت شهری را با بازدید از موزه موسسه اقیانوس شناسی ویتنام در منطقه Cau Da آغاز می کنید. مجموعه کاملی از گونه های دریایی منطقه ناترنگ در این موزه قابل رویت هستند. سپس برای تماشای تندیس بودا به معبد Long Son Pagoda می روید. و پس از آن به سمت کلیسای جامع ناترنگ می روید. کلیسای جامع بزرگترین کلیسای شهر است. معماری این کلیسا به سبک گوتیک در قرن نوزدهم میلادی توسط فرانسویان ساخته شده است. این کلیسا دارای سه ناقوس است که در سال 1789 در فرانسه قالب گیری شدند و همچنان سالم و دقیق کار می کنند. سایر برنامه های گشت شامل بازدید از معبد Po Nagar و صخره های ساحلی می باشد. تور شهری با بازدید از بازاچه محلی که محل عرضه صنایع دستی و محصولات کشاورزی هست خاتمه می یابد.

روز ششم: روز آزاد در شهر ناترنگ

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روز هفتم: ناترنگ- حرکت به هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. ساعت 8 صبح ،ترنسفر فرودگاهی شما را جهت پرواز به سمت هانوی به فرودگاه منتقل می کند. بعد از اقامت در هتل هانوی بقیه روز را در اختیار خود دارید.

روزهشتم: گشت شهر هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه ی هوشوی موین، پواگودای one pillar، کواخ ریاسوت جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وهنر و اولین مدرسه ی ویتنوام کوه بوه افتخوار کنفسویوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید .

بعدازظهر، به دیدن موزه ی نژادشناسی می پردازیم. سپس در دریاچه ی (Hoan Kiem )دریاچه ی شمشیر شکسته( و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است)، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام های اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم .هنگام عصر، به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب می رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند. شب را در هانوی می گذرانید.

روز نهم : هانوی - خلیج هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ بی که جزو میراث جهانی یونسکو است، حرکت می کنیم .(3 ساعت و نیم راه است). هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ بی ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد.

خلیج کوچک هالونگ بی در خلیج TonkinBac Bo قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونوگ بی و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد.

از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ بی که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می فرمایید. انعکاس تکه های سنگ آهکی کوه از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه ی قایق های ماهیگیری کوه در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می کنید.

روز دهم : هالونگ-هانوی – فرودگاه  

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ های آهکی که با شکل های عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناهگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج هالونگ بی، توقف می کنیم.

سپس به هانوی برمی گردید و جهت عزیمت به ایران به فرودگاه منتقل می شوید.

توضیحات

دیدنی های هانوی ویتنام

1.تاتر عروسکی تانگ لانگ

آب در مزارع برنج ویتنام , کشاورزان خلاق این خطه  را به‌ این تامل انداخت تا از شالیزارهای بلا استفده که با آب اشباع شده‌اند , برای اجرای نمایش‌های عروسکی امداد بگیرند . عروسک‌ گردان‌ها پشت پرده‌ هایی مشکی سرگرم کار بودند و آهنگ سنتی هم این نمایش را همراهی می کرد . «تئاتر عروسکی آبی‌رنگ تانگ لانگ» ( Thang Long Water Puppet Theatre ) , از ایده‌های مدرن‌تری همچون نورپردازی و ساخت دود در صحنه هم یاری می گیرد و روزمره 4 نمایش برای تماشاگران ترتیب می دهد که داستان‌هایی از معاش روستایی و افسانه‌های ملی را به نمایش می گذارند.

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*
تورهای دیگر کشور ویتنام
تورهای خارجی
هتل های خارجی