اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0179 نام تور تور ویتنام+کامبوج(هانوی،هالونگ بی،هوشی مینه،سیم ریپ،پنوم پن)زمستان 98 تعداد شب 10 مقصد نهایی هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2020/12/31 شمسی : 1399/10/11 روزهای حرکت همه روزه
گالری
ویتنام+کامبوج
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه)


28,700,000
31,900,000
18,500,000
23,800,000
هتل قیمت به تومان

No Hotel (هانوی + کشتی کروز + هوشی مینه)

دو تخته 28,700,000
یک تخته 31,900,000
کودک 6-2 18,500,000
کودک 12-6 23,800,000
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

 

برنامه سفر تور ترکیبی ویتنام -کامبوج (هانوی - هالونگ بی -هوشی مین - سیم ریپ - پنوم پن )

روز اول: رسیدن به شهر هانوی

به فرودگاه بین المللی شهر هانوی می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به هتل در شهرزیبای هانوی منتقل می شوید. شب را در هتل سپری می کنید.

روز دوم : گشت شهر هانوی

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه ی هوشی مین، پاگودای one pillar، کاخ ریاست جمهوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وهنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید .

بعدازظهر، به دیدن موزه ی نژادشناسی می پردازیم. سپس در دریاچه ی( Hoan Kiem )دریاچه ی شمشیر شکسته( و معبد Ngoc son که روی یک جزیره در بخش شمالی دریاچه است) ، گردش می کنیم . بعد به سمت محله قدیمی که دارای 36 خیابان است که به نام های اجناسی که در آن فروخته می شوند نامگذاری شده اند، می رویم .هنگام عصر، به تماشای برنامه ی رقص عروسک های روی آب می رویم، هنرمندان این نمایش، عروسک ها را در دکوری بی نظیر روی آب حرکت می دهند و به جای آن ها حرف می زنند و می خندند. شب را در هانوی می گذرانید.

روز سوم : هانوی - خلیج هالونگ

بعد از اینکه صبحانه را میل کردید، با اتومبیل به سمت خلیج هالونگ بی که جزو میراث جهانی یونسکو است، حرکت می کنیم( 3 ساعت و نیم راه است). هر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج هالونگ بی ،آمیزه ای زیبا از گذرگاه هارمونیک کوه و دریا را از دست بدهد .

خلیج کوچک هالونگ در خلیج TonkinBac Bo قرار دارد و با 3000 جزیره ی سبز که مانند جواهر به نظر می رسند، منطقه ای به مساحت 1500 کیلومتر مربع را در بر می گیرد.

به محض رسیدن به بندرگاه، سوار کشتی چینی می شویم و از زیبایی باشکوه خلیج هالونگ و ناهار با غذای دریایی تازه روی کشتی ، لذت می بریم. کشتی چینی امکانات مدرن بسیاری را ارائه می دهد.

از غارهای شگفت انگیز در خلیج هالونگ بی که با قندیل احاطه شده است، دیدن فرمایید. شام را روی کشتی میل می فرمایید. انعکاس تکه های سنگ آهکی که از داخل زمین سر بیرون آورده اند، صحنه ی قایق های ماهیگیری که در دل تاریکی نورافشانی می کنند. از این لحظات گرانبها در یکی از مهیج ترین مناظر طبیعی جهان لذت ببرید. شب را در کشتی سپری می کنید.

روز چهارم : هالونگ-هانوی – حرکت به سمت هوشی مین

پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ های آهکی که با شکل های عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناهگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج هالونگ ،توقف می کنیم .ناهار را در کروز میل می کنید .سپس به هانوی برمی گردید و جهت عزیمت به هوشی مین به فرودگاه منتقل می شوید. شب را در هتل هوشی مین سپری می کنید.

روز پنجم : تور شهر هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می فرمایید. سپس از تور شهر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروهای زرهی، بخش هایی از توپخانه، بمب ها و اسلحه های پیاده نظام که هم در داخل و هم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواهید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه Binh Tay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید .

شب را برای گردش یا خرید در شهر هوشی مین در اختیار خواهید داشت.

روز ششم: روز آزاد در هوشی مین

صبحانه را در هتل میل می کنید. بقیه ساعات روز را برای گردش و خرید در اختیار دارید .

روز هفتم : سایگون –سیم ریپ

پس از صرف صبحانه، هتل را ترک کرده و به فرودگاه برای پرواز به سیم ریپ منتقل می شوید. در شهر سیم ریپ به استقبال شما می آیند و به هتل منتقل می شوید.

روز هشتم : گشت آنگکور وات

پس از صرف صبحانه، برای گشت از هتل خارج می شویم. ابتدا به دیدن قسمت جنوبی ورودی بنای آنگکور وات، که باقیمانده امپراتوری کامبوج می باشد می روید و از معماری فوق العاده این معبد دیدن می کنید .آنگکور وات، معروفترین معبد باستانی کامبوج است و در 30 کیلومتری شمال شهر سیم ریپ واقع شده است. یکی از قویترین دلایل سفر گردشگران به سیم ریپ، دیدن معبد شگفت انگیز انگکور وات از نزدیک است ،5 برج نیلوفر شکلی که تا ارتفاع 65 متری به آسمان قد کشیدهاند، هیبت و عظیمت باشکوهی به معبد بخشیده اند.

در بخشی از بنا، مجسمه های فیل به ارتفاع 2.5 متر خودنمایی می کند و همچنین حکاکی هایی از نقوش فیل بر روی دیوارها نمایان است. معبد انگکوروات، گنجینه با ارزشی از آثار برجسته معماری و دیوارنگاری ها و پیکرتراشی ها است که افسانه های تاریخی بسیاری را در تو در توی خود جای داده است. نقش و نگار روی دیوارها که زندگی روزمره مردم آن زمان را نشان می دهد، همچون پنجره ای جادویی رو به گذشته عمل می کنند. در ادامه بازدید از بنا، از بخش های معبد بایون، بافون، فیمیناکاس و مناطق دیگر این قسمت دیدن می کنید.

بعد از گشت به هتل باز می گردید و شب را در سیم ریپ سپری می کنید.

روز نهم : سیم ریپ –پنوم پن

بعد از صرف صبحانه هتل را ترک می کنید و با ترانسفر اختصاصی جهت عزیمت به شهر پنوم پن راهی می شوید.

بعد از ورود به هتل، مابقی زمان روز را در اختیار دارید.

روز دهم : تور نیمروزه پنوم پن – عزیمت به سمت فرودگاه

بعد از صرف صبحانه در هتل، به گشت در شهر می پردازید .گشت نیمروزی شامل بازدید از موزه ی ملی که به سبک سنتی خمر ساخته شده، کاخ رویال با پاگودای نقره ای که از 5000 تیکه نقره ساخته شده است، می باشد. هم چنین از بنای تاریخی استقلال و وات پنوم دیدن می کنید. پس از آن در پایان سفر، جهت عزیمت، به فرودگاه بین المللی منتقل می شوید.

توضیحات

دیدنی های کامبوج

سیم ریپ

سیم ریپ یک شهر تفریحی زیباست که در قسمت شمال غربی کامبوج واقع شده‌ است و شهری متمدن و مورخ متنوع و همینطور گذرگاهی با اهمیت جهت نیل به ویرانه های آنگکور هست . این شهر همینطور محل مهم جاذبه توریسم کامبوج است که سالانه میلیون ها بازدیدکننده را به‌این مکان شگفت انگیز می کشاند . این مکان همینطور صاحب خانه تعداد متعددی هتل , اقامتگاه های تفریحی , رستوران ها و مکان های جالب دیگری برای گردشگران است . جاذبه های دارای اهمیت این شهر مشتمل بر انگکور وات , انگکور توم و معابد دیگری می باشد . سیم ریپ یک کدام از شایسته ترین مکان های کامبوج برای مشاهده است .

سیم ریپ

پنوم پن

پنوم پن پایتخت سرزمین کامبوج می باشد که در تلاقی سه رودخانه مکونگ , تونله ساپ و باساک جای گرفته است . این شهر مرکزی برای معماری و مجسمه های امپراتوری خمر و همینطور استعمارگری فرانسه هست . پنوم پن مشتمل بر پیاده رویی در کنار رودخانه هست که در آن صفی از رستوران و بارها و همینطور کاخ زیبای سلطنتی , سیلور پاگودا و موزه ملی که منصوعاتی از سراسر جهان را به نمایش میگذارد به دیده میخورد . این شهری لبریز جنب و جوش و نا مرتب می‌باشد که اکثری از مرکز ها سیاسی , تجاری و فرهنگی مملکت را در خویش جای داده است . این شهر برای راحتی بازدیدکنندگان دارنده تجهیزات اقامتی در سطح ها متفاوت از مهمان منزل های بی آلایش تا هتل های پنج ستاره با تجهیزات غذایی عالی و همینطور شب زنده داری های دوست داشتنی و مالامال جنب و جوشی را ارائه می‌دهد . این شهر یکی‌از شایسته ترین مکان های جذاب در کامبوج است .

پنوم پن

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*