اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0227 نام تور تور ژاپن نوروز 99 تعداد شب 9 مقصد نهایی توکیو + اوزاکا ایرلاین قطری وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2020/12/31 شمسی : 1399/10/11 روزهای حرکت چهارشنبه /
گالری
ژاپن
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel(توکیو + اوزاکا)


تماس بگیرید
16,950,000
12,950,000
12,950,000
ارزی
3190 یورو
5490 یورو
950 یورو
2690 یورو
هتل قیمت به تومان

No Hotel (توکیو + اوزاکا)

دو تخته تماس بگیرید
یک تخته 16,950,000
کودک 6-2 12,950,000
کودک 12-6 12,950,000
ارزی
دو تخته 3190 یورو
یک تخته 5490 یورو
کودک 6-2 950 یورو
کودک 12-6 2690 یورو
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
توضیحات

 سفر به سرزمین آفتاب ژاپن

“نیپون کوکو” در زبان ژاپنی به معنای خاستگاه خورشید است. اگر از قطب شمال صرف‌نظر کنیم، ژاپن شرقی‌ترین کشور جهان محسوب می‌شود. بی شک سفر به سرزمین خورشید تابان یعنی ژاپن جذابیت‌های خاص خود را دارد و به تبع آن دریافت ویزای توریستی ژاپن، یکی از اهداف گردشگران حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای به شمار می‌آید.

جالب است بدانیم که بر اساس آخرین آمار منتشرشده از قوی‌ترین گذرنامه های جهان در سال 2019 میلادی، کشور ژاپن با امکان ورود به 190 کشور بدون اخذ ویزا، رتبه نخست قوی ترین گذرنامه جهان را به خود اختصاص داده است و  این دومین سالی است که این رتبه به ژاپنی‌ها رسیده‌است.

آژانس بالون سیر آسیا علاوه بر اخذ ویزای توریستی کشورهای حوزه شینگن و شرق آسیا ، بدون نیاز به حضور شما در سفارت، کلیه مراحل دریافت ویزای توریستی ژاپن را برای شما انجام می دهد.

معرفی انواع ویزای ژاپن برای ورود به این کشور

در حال حاضر انواع متنوعی از ویزای ژاپن برای ورود به این کشور وجود دارد و  این ویزاها به طرق مختلفی از سفارت‌ها و کنسولگری‌های ژاپن به صورت مستقیم دریافت می‌شوند.

ویزای توریستی جهت بازدید از شهر های ژاپن

ویزای توریستی Tourist Visa برای شهروندان کشورهای آسیایی، آفریقایی و آمریکای لاتین قابل اخذ است. این ویزا اجازه می‌دهد که متقاضی آن تا 90 روز در کشور ژاپن بماند و این امکان وجود دارد که برای ویزای دبل double-entry visa برای دو مسافرت کوتاه و در طول 6 ماه اقدام شود. آژانس بالون  سیر  آسیا راهنمای شما در مراحل اخذ ویزای توریستی ژاپن می باشد.

ویزای تجاری برای کسانی که قصد تجارت در ژاپن را دارند.

نوع دیگری از ویزای ژاپن وجود دارد که ویزای تجاری موقت Temporary Business Visa نامیده می‌شود و برای اقامت به مدت 90 روز به صورت سینگل Single یا دبل double-entry visa صادر می‌گردد (در صورتیکه هر دو سفر در فاصله زمانی بین 6 ماه باشد). اهداف سفر می تواند شامل کنفرانس‌ها، جلسات کاری، امضای قراردادهای کاری و سنجش وضعیت بازار باشد.

ویزای ترانزیت که فقط برای عبور از ژاپن صادر می شود

برخی از ملیت‌ها برای عبور از ژاپن و رسیدن به مسیر دیگری نیازمند دریافت ویزای ترانزیت Transit Visa ژاپن هستند. برخی دیگر از ملیت‌ها نیز تا زمانیکه در مکان مشخصی اقامت داشته باشند و فرودگاه را ترک نکنند، نیازی به دریافت ویزای ترانزیت ندارند. از آن‌جایی که خطوط هواپیمایی مرتبط با مسیرهای پروازی ایرانیان در این کشور وجود ندارد، عملا ایرانی‌ها به ندرت به این نوع ویزا نیاز پیدا می‌کنند.

ویزای کار ویژه افرادی که مهارت خاصی دارند

دو نوع ویزای کار ژاپن وجود دارد. یکی ویزای کار working visa و دیگری ویزای کار حرفه ای highly professional visa است. ویزای نوع دوم برای گروهی از متقاضیان با مشاغلی حرفه‌ای همچون اساتید دانشگاه، مدیران و محققان صادر می‌شود. در واقع این نوع از ویزا برای خارجی‌های با مهارت‌های بالا در نظر گرفته شده است. این نوع ویزا بسته به نوع فعالیت فرد متقاضی می‌تواند تا مدت سال اعتبار داشته باشد.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای ژاپن برای شهروندان ایرانی

شهروندان ایرانی متقاضی ویزای توریستی ژاپن باید مدارک زیر را برای دریافت ویزا آماده نمایند:

  1. پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماه
  2. فرم مشخصات فردی
  3. دو قطعه عکس 4.5*4.5
  4. ترجمه شناسنامه با تاییدیه دادگستری
  5. مدارک شغلی مانند روزنامه رسمی ، جواز کسب ، پروانه مطب و وکالت و ... با تاییدیه دادگستری
  6. گواهی اشتغال به کار با تاییدیه دادگستری
  7. برنامه سفر
  8. گردش حساب مالی سه ماه اخیر
  9. گواهی تمکن مالی با حداقل 100 میلیون تومان موجودی

لازم به ذکر است مبلغ 100 میلیون تومان به عنوان ضمانت بازگشت از مسافر در طول سفر اخذ می گردد.

پس از ارائه مدارک ذکر شده ، 14 روز کاری برای ویزا شدن زمان لازم است. باید در نظر داشته باشید که معیارهایی همچون سن کم، عدم سابقه سفر و ارائه مدارک غیر معتبر سبب ریجکت شدن ویزای توریستی ژاپن خواهند شد.

 

 

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*