اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 0170 نام تور تور کشتی کروز یونان تعداد شب 8 مقصد نهایی کشتی کروز ایرلاین قشم ایر وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/31 شمسی : 1398/10/10 روزهای حرکت سه شنبه /
گالری
کروز یونان
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel( کشتی کروز)


6,000,000
تماس بگیرید
 
 
ارزی
1360 یورو
 
 
 
هتل قیمت به تومان

No Hotel ( کشتی کروز)

دو تخته 6,000,000
یک تخته تماس بگیرید
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
ارزی
دو تخته 1360 یورو
یک تخته -
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

روز اول

پرواز از تهران در شامگاه،ورود به ازمیر و ترانسفر به هتل در ازمیر

روز دوم

ترانسفر به بندر کوش آداسی و ورود به کشتی

روز سوم

ورود به آتن و گشت شهری رایگان در این شهر

روز چهارم

ورود به جزیره میکونوس

روز پنجم

خروج از جزیره میکونوس و ورود به جزیره میلوس و بازدید از این جزیره

روز ششم

ورود به جزیره سانتورینی و توقف بازدید 2 روزه از این جریزه

روز هفتم

خروج از سانتورینی

روز هشتم

بازدید از جزیره کرت (شهر هراکلیون) و بازگشت به کوش آداسی

توضیحات

جزایر یونان

سفر به جزایر یونان می تواند یکی از زیباترین تجربه های شما در زندگی باشد . خانه های سفید تمیز ، آب های  فیروزه ای ، غروب های رمانتیک ، طعم غذاهای مدیترانه ای ، دیدنی های اساطیری و … . سفر به جزایر یونان از جمله محبوب ترین مقاصد دریایی در اروپاست که خاطره ای رویایی را برایتان رقم خواهد زد .یونان دارای بیش از 5000 جزیره ی زیباست که در اینجا چندتا از زیباترین هایشان را بررسی می کنیم . با بالون  در تور اروپا همراه باشید . 

1 - سانتورینی

به جرات می توان گفت سانتورینی زیباترین جزیره یونان است . ترکیبی از زیبایی ها و عاشقانه ها به همراه زندگی شبانه باعث محبوبیت این جزیره در بین گردشگران شده است . سواحل شن و ماسه آتشفشانی و ترکیب آنها با دریای آبی و خانه های سفید و لاجوردی روستایی در سمت غربی این جزیره می تواند یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی دونفره را به وجود آورد که در کنار آن لذت غروب خورشید نیز ، لحظات به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد .

2- میکونوس

میکونوس یکی از زیباترین انتخاب هایی است که می توانید برای سفر داشته باشید . این جزیره از جزایر یونان در دریای مدیترانه است . جزیره میکونوس یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در یونان و اروپاست است . هیچ گردشگری نبوده است که به میکونوس سفر کرده باشد ولی تحت تاثیر زیبایی های آن قرار نگرفته باشد . خانه های زیبا و خیابان های باریک پر از معماری خاص ، دریای آبی شفاف و آب و هوای منحصر به فرد گوشه ای از جاذبه های میکونوس هستند . Paradise Beach، Elia، Kalafati و Panormos از بهترین سواحل میکونوس هستند که می توانید برای آفتاب گرفتن و تفریح ساحلی از آن استفاده کنید .

میکونوس

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*