اطلاعات تور
نوع تور تفریحی کد تور 0170 نام تور تور کشتی کروز یونان تعداد شب 6 مقصد نهایی کشتی کروز ایرلاین قشم ایر وضعیت سفر در حال اجرا تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور میلادی : 2019/12/31 شمسی : 1398/10/10 روزهای حرکت سه شنبه /
گالری
کروز یونان
هتل قیمت به تومان
نام هتل
درجه (سرویس)
موقعیت
دو تخته
یک تخته
کودک 6-2
کودک 12-6
رزرو
No Hotel( کشتی کروز)


3,000,000
تماس بگیرید
 
 
ارزی
950 یورو
 
 
 
هتل قیمت به تومان

No Hotel ( کشتی کروز)

دو تخته 3,000,000
یک تخته تماس بگیرید
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
ارزی
دو تخته 950 یورو
یک تخته -
کودک 6-2 -
کودک 12-6 -
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

روز اول

ورود به استانبول و حرکت کشتی

روز دوم

بازدید از چاناکاله یونان

روز سوم

بازدید از شهر ولوس یونان

روز چهارم

بازدید از جزیره کرت (شهر هراکلیون)

روز پنجم

ورود به سانتورینی

روز پنجم

ورود به میکونوس

روز ششم

ورود به شهر آتن

روز هفتم

بازگشت به استانبول و پرواز به تهران

توضیحات

جزایر یونان

سفر به جزایر یونان می تواند یکی از زیباترین تجربه های شما در زندگی باشد . خانه های سفید تمیز ، آب های  فیروزه ای ، غروب های رمانتیک ، طعم غذاهای مدیترانه ای ، دیدنی های اساطیری و … . سفر به جزایر یونان از جمله محبوب ترین مقاصد دریایی در اروپاست که خاطره ای رویایی را برایتان رقم خواهد زد .یونان دارای بیش از 5000 جزیره ی زیباست که در اینجا چندتا از زیباترین هایشان را بررسی می کنیم . با بالون  در تور اروپا همراه باشید . 

1 - سانتورینی

به جرات می توان گفت سانتورینی زیباترین جزیره یونان است . ترکیبی از زیبایی ها و عاشقانه ها به همراه زندگی شبانه باعث محبوبیت این جزیره در بین گردشگران شده است . سواحل شن و ماسه آتشفشانی و ترکیب آنها با دریای آبی و خانه های سفید و لاجوردی روستایی در سمت غربی این جزیره می تواند یکی از بهترین لوکیشن های عکاسی دونفره را به وجود آورد که در کنار آن لذت غروب خورشید نیز ، لحظات به یاد ماندنی را برایتان رقم خواهد زد .

2- میکونوس

میکونوس یکی از زیباترین انتخاب هایی است که می توانید برای سفر داشته باشید . این جزیره از جزایر یونان در دریای مدیترانه است . جزیره میکونوس یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در یونان و اروپاست است . هیچ گردشگری نبوده است که به میکونوس سفر کرده باشد ولی تحت تاثیر زیبایی های آن قرار نگرفته باشد . خانه های زیبا و خیابان های باریک پر از معماری خاص ، دریای آبی شفاف و آب و هوای منحصر به فرد گوشه ای از جاذبه های میکونوس هستند . Paradise Beach، Elia، Kalafati و Panormos از بهترین سواحل میکونوس هستند که می توانید برای آفتاب گرفتن و تفریح ساحلی از آن استفاده کنید .

میکونوس

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*